Wie zijn wij?

 
 

Johan Santy
Kantoorhouder Beselare 

johan@kantoorsvv.be

057 46 69 34

 

Tine Santy
Kantoorhouder Beselare

tine@kantoorsvv.be

057 46 69 34 

Dirk Verheye
Kantoorhouder Geluwe

dirk@kantoorsvv.be

056 53 14 14

Bob Vandeplassche
Kantoorhouder Geluwe

bob@kantoorsvv.be

056 53 14 14

Luc Goussey

luc.goussey@fintro.be

056 53 14 14

Regina Deleu

regina@kantoorsvv.be

057 46 69 34

Nicole Brusselle 

nicole@kantoorsvv.be

056 53 14 14

Celien Desmet

celien.desmet@fintro.be

057 46 69 34

 

 

Bernadette Deroo

bernadette.deroo@fintro.be

056 53 14 14

Liesbet Delange

liesbet@kantoorsvv.be

056 53 14 14

 

Isabel Wittevrongel-Liefhooghe

isabel.wittevrongel-liefhooghe@fintro.be

057 46 69 34

 LMJ - WORD JIJ ONZE NIEUWE COLLEGA?

Zin om ons team te versterken?

Neem gerust contact op 

met ons kantoor. 

Wij hebben verschillende

vacatures.